kırmızı yol üyelik iptali0 Comments

By admin
Posted on 28 May 2012 at 1:58pm
 kırmızı yol üyelik iptali


 kırmızı yol üyelik iptali


 kırmızı yol üyelik iptaliŞimdi Zanox'la Internet'te kolayca ek gelir elde edebilirsiniz!

 kırmızı yol üyelik iptali


 kırmızı yol üyelik iptali


 kırmızı yol üyelik iptali

kırmızı yol üyelik iptali

Sahtekarlık şöyle işliyor. Bir sitede yada bir maile bir reklam görüyorsunuz. Reklam da şöyle yazıyor: Hem güzel vakit geçirin, hem para kazanın! Üyelik Ücretiz. Yurdumun abaza insanı hemen üye oluyor. Başlıyor siteyi gezmeye. İlk önce bayan müşteri kısmına geçip (sözde) erkek arayan bayanların profillerini inceliyor. Onlara mesaj göndermeyi deniyor. Ama her seferinde gold üyelik ve kredi kartı isteyen ekrana yönlendiriliyorlar.

Sizleri yeni piyasaya çıkan bir dolandırıcılık şekli için uyarmak istiyoruz. Yeni piyasaya çıkan ve hızla yayılan jigolo siteleri resmen dolandırıcılık yapıyorlar.

Tabi hemen üye olmuyor bekliyorlar. 1 gün 2 gün derken siteden müşteri temsilcisi olduğunu söyleyen bazı bayanlardan mail gelmeye başlıyor yurdum insanına.. İyi bir iş teklifi aldığını ama bu iş teklifi için siteye giriş yapması gerektiği yazıyor mailde.. Yurdum insanı hemen siteye gidiyor. Üye girişi yapıyor ve kendisine iş teklif eden bayanı buluyor. Ama o da ne? Mesaj göndermek isteyince GOLD üyelik istiyor…

Ve bu günlerce devam ediyor. Her seferinde iş teklifi aldığı söyleniyor ve siteye gidiyor ama her seferinde GOLD üyelik isteniyor. Yurdum insanı bir gün dayanamıyor ve üye oluyor. Parayı yatırıyor. Ama o da ne?

Üye olduğu andan itibaren tek bir mesaj ve teklif gelmez oluyor..

Bizden uyarması.. Hemşöyle düşünün.. O site sahibi o kadar para verip erkek arayan bayanları bulsa.. HİÇ SİZE YÖN EDER Mİ? Akıllı olun!

kırmızı yol kırmızı yol üyelik iptali

 kırmızı yol üyelik iptali Beyazkutu  kırmızı yol üyelik iptali
Tan�±t�±m
invitpus mailing 10 kırmızı yol üyelik iptali
esq sup izq kırmızı yol üyelik iptali esq sup dcha kırmızı yol üyelik iptali
esq inf izq kırmızı yol üyelik iptali esq inf dcha kırmızı yol üyelik iptali
' '  kırmızı yol üyelik iptali
.
2 kırmızı yol üyelik iptali

En Çok Okunanlar:

Leave a Reply

BENZER YAZILAR